Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28

poniedziałek 31.08.2020Kolejny zamek zdobyty!

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Z tego powodu na pewno nie smucą się podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, gdyż nowy rok szkolny rozpoczną z mnóstwem pięknych, wakacyjnych wspomnień!

Na ostatnią letnią wyprawę uczestnicy projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie...

Kategoria: Aktualności PCPR

poniedziałek 31.08.2020Uwaga! 1 września rusza nabór wnioisków w ramach programu Aktywny samorząd Moduł II

Przypominamy, że od 01.09.2020r. do 10.10.2020r. rusza nabór wniosków w ramach programu Aktywny Samorząd Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym (dot. roku akademickiego 2020/2021).

Wnioski można składać w wersji papierowej bądź elektronicznie za pomocą Systemu Obsługi...

Kategoria: Aktualności PCPR

wtorek 25.08.2020Kolejna pasjonująca wycieczka za nami!

Czy wiedzieliście, że województwo lubuskie skrywa tyle ciekawych miejsc? Uczestnicy projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim” przekonali się o tym na własne oczy! Za nami kolejny wyjazd edukacyjny i kolejne atrakcyjne miejsce poznane.

Tym razem wybraliśmy się do Muzeum Etnograficznego...

Kategoria: Aktualności PCPR

poniedziałek 10.08.2020Nie mamy czasu na wakacyjną nudę!

Półmetek wakacji za nami, ale my nie zwalniamy tempa! A uczestnicy projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim” nie mogą narzekać na wakacyjną nudę. W ostatnim czasie odbyły się aż dwie wycieczki edukacyjne do Parku Krasnala w Nowej Soli oraz do Lubniewic. Wyjazdy te pozwoliły poznać...

Kategoria: Aktualności PCPR

poniedziałek 03.08.2020Spotkanie integracyjne rodzin zastępczych

Co roku 30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Choć epidemia nieco pokrzyżowała nam plany, udało się zorganizować spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych trochę później niż w zaplanowanym wcześniej przez nas terminie.

W minioną sobotę rodziny zastępcze z naszego powiatu a także...

Kategoria: Aktualności PCPR

wtorek 21.07.2020Nabór na stanowisko ds. rehabilitacji społecznej i zawodowej w Powiatowym Cenreum Pomocy Rodzinie w Słubicach

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach ogłasza nabór na stanowisko ds. rehabilitacji społecznej i zawodowej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach przy ul. Sienkiewicza 28.

 

Kategoria: Aktualności PCPR

środa 01.07.2020Wyjazd edukacyjny do Łagowa

Choć w tym roku nauka wyglądała trochę inaczej niż zwykle, wszyscy i tak czekali na upragnione wakacje. Rodziny zastępcze z naszego powiatu przywitały je w Łagowie! A wszystko za sprawą projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim”. Wyjazd edukacyjny dotyczący poznawania Pereł Ziemi...

Kategoria: Aktualności PCPR

wtorek 09.06.2020Wzruszające pożegnanie

Po 18 latach podziękowanie za pracę jako rodzice zastępczy odebrali Państwo Danuta i Henryk Królakowie. Przez te kilkanaście lat otoczyli miłością i opieką aż 28 dzieci! Teraz nadszedł czas na pożegnanie, ale również piękne wspomnienia.

Za trud wieloletniej pracy, zaangażowanie i troskę rodzinie...

Kategoria: Aktualności PCPR

Wiadomości: 1 do 8 z 461

1

2

3

4

5

6

7

nastepna

Drukuj

Projekt i wykonanie strony: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
© 2008 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach - All Rights Reserved