Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28

Archiwum wiadomości

wtorek 04.09.2012Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie i organizację kursu matematycznego dla 1 osoby

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach w ramach realizowanego projektu systemowego pn."Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach" ogłasza nabór na składanie ofert na realizację kursu matematycznego.

Oferty należy składać w...

Kategoria: Aktualności PCPR

środa 05.09.2012Zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie kursu języka angielskiego dla 3 osób

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach w ramach realizowanego projektu systemowego pn."Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach" ogłasza nabór na składanie ofert na realizację kursu języka angielskiego dla 3 osób.

Oferty...

Kategoria: Aktualności PCPR

środa 05.09.2012Zapytanie ofertowe na organizację i przeprowadzenie kursu języka niemieckiego dla 4 osób

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach w ramach realizowanego projektu systemowego pn."Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach" ogłasza nabór na składanie ofert na realizację kursu języka niemieckiego dla 4 osób.

Oferty...

Kategoria: Aktualności PCPR

środa 05.09.2012Wyjazd studyjny dla młodzieży w ramach projektu pn. "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach"

W ramach projektu pn. "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach" grupa młodzieży biorąca udział w w/w projekcie uczestniczyła w 5 dniowym wyjeździe studyjnym.Podczas wyjazdu młodzież uczestniczyła w zajęciach warsztatowych...

Kategoria: Aktualności PCPR

piątek 07.09.2012Zapytanie ofertowe - kurs masażu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach w ramach realizowanego projektu systemowego pn."Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach" ogłasza nabór na składanie ofert na realizację kursu masażu dla 1osoby.

Oferty należy...

Kategoria: Aktualności PCPR

Wiadomości: 1 do 5 z 12

1

2

3

nastepna

Drukuj

Projekt i wykonanie strony: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
© 2008 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach - All Rights Reserved