Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28
poniedziałek 10.08.2020, 10:16 Kategoria: Aktualności PCPR

 

Nie mamy czasu na wakacyjną nudę!

Półmetek wakacji za nami, ale my nie zwalniamy tempa! A uczestnicy projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim” nie mogą narzekać na wakacyjną nudę. W ostatnim czasie odbyły się aż dwie wycieczki edukacyjne do Parku Krasnala w Nowej Soli oraz do Lubniewic. Wyjazdy te pozwoliły poznać urokliwe i ciekawe miejsca w województwie lubuskim.

Niezwykły Park Krasnala, mini zoo, kino 8D w Nowej Soli, a także piękny Zamek Książąt Lubomirskich, jezioro Lubiąż czy Park Miłości w Lubniewicach – to tylko niektóre z atrakcji jakie były udziałem podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.

Oprócz walorów edukacyjnych, wycieczki przyczyniły się do integracji rodzin zastępczych oraz do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wyjazdom sprzyjała piękna, wakacyjna pogoda i -co najważniejsze– uśmiechy wszystkich uczestników!

Wycieczki edukacyjne do Parku Krasnala w Nowej Soli oraz do Lubniewic odbyły się w ramach w ramach projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Drukuj

Projekt i wykonanie strony: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
© 2008 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach - All Rights Reserved