Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28
poniedziałek 03.08.2020, 12:41 Kategoria: Aktualności PCPR

 

Spotkanie integracyjne rodzin zastępczych

Co roku 30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Choć epidemia nieco pokrzyżowała nam plany, udało się zorganizować spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych trochę później niż w zaplanowanym wcześniej przez nas terminie.

W minioną sobotę rodziny zastępcze z naszego powiatu a także dyrektor Placówki Nasza Opiekuńczo - Wychowawczej "Nasza Chata" w Cybince Dorota Łazarczyk wraz z wychowankami bawili się wspólnie na Spotkaniu integracyjnym dla rodzin zastępczych z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Przybyłych gości przywitał starosta Leszek Bajon oraz dyrektor PCPR w Słubicach, Anna Gołębiowska.

Piękna, wakacyjna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, balonowe cuda, bańki mydlane oraz mnóstwo gier i zabaw -od atrakcji mogło zakręcić się w głowie!

A po szalonych zabawach na wszystkich czekał pyszny poczęstunek – grillowana kiełbaska, świeże owoce, wata cukrowa, popcorn, koktajle a także coś słodkiego. Dla ochłody oczywiście lody!

Spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego odbyło się w Rodzinnym Centrum Rozrywki „Uśmiechnięta Planeta” w Kunowicach, które jest partnerem projektu pn. „Aktywna integracja w Powiecie Słubickim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 


Drukuj

Projekt i wykonanie strony: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
© 2008 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach - All Rights Reserved