Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, ul. Sienkiewicza 28
poniedziałek 01.10.2018, 15:26 Kategoria: Aktualności PCPR

 

Wyjazd integracyjny do Majalandu

W minioną sobotę (tj. 29.09.2018r.) podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach, w tym dzieci pozostające w pieczy zastępczej wraz ze swoimi opiekunami oraz osoby z niepełnosprawnością uczestniczyli w jednodniowym wyjeździe integracyjnym do nowootwartego Parku Rozrywki Majaland w Kownatach.  

Naszym milusińskim, na samą myśl o czekających ich atrakcjach, uśmiech nie schodził z twarzy już od chwili wejścia do autobusu.  Po przekroczeniu progu Parku Rozrywki i przywitaniu z Mają, radości nie było końca. W Majalandzie każdy, czy to duży, czy to mały, mógł chociaż na chwilę poczuć się dzieckiem. Pogoda tym razem była dla nas życzliwa, więc bez przeszkód mogliśmy też skorzystać z atrakcji znajdujących się na świeżym powietrzu. Tam w niejednym obudził się zew mistrza kierownicy czy dzielnego strażaka :)   Mamy nadzieję, że  beztroska i radość  tego dnia pozostanie z naszymi podopiecznymi na długo.   

Wyjazd odbył się w ramach projektu  pn. „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Drukuj

Projekt i wykonanie strony: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
© 2008 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach - All Rights Reserved